DOĞAL, TAZE VE SAĞLIKLI DONDURMA

Argelato olarak öncelikli amacımız, tüketicilerimizin doğal ve gerçek dondurma lezzetiyle buluşmasıdır. Çünkü biliyoruz ki, piyasada birçok dondurma doğal gerçek malzemeler yerine, yapay aroma, glikoz şurubu, yapay tatlandırıcı ve renklendiricilerle yapılmaktadır. Bu amaç için uzun bir süre çalıştık ve İtayan usulü dondurmayı, Türk damak tadıyla birleştirmeyi başardık.

Argelato ürünleri günlük taze süt, doğal pancar şekeri, doğal meyveler ve gerçek çikolata gibi %100 doğal malzemeler ile üretilmektedir. Ürünlerimiz İtalya’da eğitim görmüş ustalarımız tarafından hijyenik koşullarda günlük taze olarak üretilip, uzun süre muhafaza edilmeden sizlere ulaştırılmaktadır.

Dondurmalarımız düşük şeker, düşük yağ ve yoğun doğal malzemelerden oluştuğu için hafif ve sağlıklıdır. İtalyan usulü dondurmaya yeni bir bakış açısı getiren Argelato, mekanlarınıza değer katacak ve dondurmanın değişmez, aranan noktası olmanızı sağlayacaktır.

Lezzetin Yeni Adı: Argelato

Tamamen taze ve kaliteli malzemeleriyle en yüksek oranlarda doğal içeriklerle size sunulan bu dondurma, düşük şeker oranı ve düşük yağ oranıyla her yaştan insanın rahatça tüketebileceği bir dondurma olmakla kalmıyor, özenle temin edilen meyveleriyle katkısız ve doğal bir lezzet olarak diğer dondurmalardan farklı bir kulvarda ilerliyor. Meyveli dondurma değil, meyvenin dondurma halini tatmış oluyorsunuz.

Lezzetin Yeni Adı: <b>Argelato </b>